HABERLER

FENİKS WEBSİTESİ YENİLENDİ !

FENİKS WEBSİTESİ YENİLENDİ !

Feniks Ambalaj websitesi ziyaretçilerine çeşitli kolaylıklar sağlayan yeni tasarımı ile hizmete girdi. Bu tasarımda sunulan en önemli kolaylık, ürünlerimizin sektörel bazda gruplandırılmış olması ve ziyaretçilerimizin ait oldukları sektöre ait ürünlere ulaşmak için zorluk çekmemeleridir. Bir sitenin bir diğer farkı, ürünler hakkında daha fazla bilgi veriliyor olmasıdır. Arzu eden ziyaretçilerimiz bu bilgileri pdf olarak bilgisayar, tablet veya talefonlarına indirebilir ve internete bağlı olunmadığı zamanlarda da bu bilgilere başvurabilirler. İndirilebilecek pdf dosyalar içinde ürün özellikleri ve ziyaretçilerimize gereken teknik çizimler yer almaktadır. Şu anda zeytinyağı/sirke, hazır gıda, şarap/şampanya ve alkollü içecek üreticilerine hitab eden sitemiz çok yakında parfüm ve kozmetik üreticilerine yönelik ürünler ile zenginleştirilecektir. Bu site üzerinden bizlere göndereceğiniz talep, dilek ve şikayetlerinize en kısa dönüleceğinden emin olabilirsiniz.

Bundan kısa bir süre sonra tüm ambalaj makineleri portföyümüzü içeren "Feniks Teknoloji" adlı sitemiz ile karşınızda olacağız. Bu sitede de aynı sektörel gruplama ile Avrupa'nın önde gelen üreticilerine ait dolum-kapama-etiketleme-kolileme-paletleme makinelerini inceleme şansınız olacaktır.

OLIVTECH 2018

OLIVTECH 2018

9-12 Mayıs 2018 tarihlerinde İzmir Fuar'da düzenlenen 9. Olivtech Zeytin & Zeytinyağı Fuarı'nda üreticilerin tüm ambalaj gereksinimlerini karşılamak üzere tasarladığımız "Komple Çözüm" platformunu tanıttık. Bu paket dahilinde premium cam şişe üreticisi Vetreria Etrusca, kapak üreticisi Torrent Closures, tıpa üreticisi Livingcap, kapuşon üreticisi Linea Pack, tasarım ajansı We-On-The-Go ve şişe dekorasyon firması Rapsodi, Feniks'in çatısı altında biraraya gelerek zeytin ve zeytinyağı üreticilerinin tek bir noktadan tüm ambalaj gereksinimlerini sağlayabilecekleri platforma katkı sağladılar. Bir ürüne farklı girdiler sağlayan üreticilerin kimliklerini gizlemeden biraraya gelmesinin ülkemizde ilk defa rastlandığı bu platform sayesinde tüm potansiyel müşterilerimiz, tek bir müşteri temsilcisi ile temas kurarak tüm hizmetlere sahip olabileceklerdir.

TEHRAN BEAUTY & CLEAN 2018

TEHRAN BEAUTY & CLEAN 2018

26-29 Nisan 2018 tarihlerinde İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenen Tahran Beauty & Clean Fuarı'nda parfüm, kozmetik ve temizlik malzemelerine yönelik ambalaj malzemelerimizi tanıttık. Türkiye’nin stratejik öneme sahip komşusu olma özelliği olan İran, ülkemizde üretilen ambalaj malzeme ve teknolojilerine ihtiyaç duyduğu gibi dünyanın diğer bölgelerinde üretilen ürünlerin transit edilmesinde de ülkemize ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenden ötürü, bu fuarda Feniks’in İran’da satışını yaptığı Türk ürünlerinin yanısıra çok iyi bildiğimiz Avrupa ve Asya ürünlerine de yer vererek geniş bir yelpazenin sunumunu yaptık. Buradaki temel amacımız, birbirini destekleyen ambalaj unsurlarını biraraya getirerek İranlı müşterilerimize “Komple Çözüm” anlayışımızı anlatabilmek idi.